menu
objednat se na PCR testLékařská služba první pomoci

Delegace z Prachatic navštívila LSPP .... více

Do naší ordinace, se ve středu 20. ledna, přišla podívat delegace z Prachatic.

 

Delegace byla do našeho města pozvána při příležitosti slavnostního předávání výtěžku z benefiční aukce na odporu neziskového sektoru. Pozvání od Třeboňské rozvojové o.p.s., která kampaň Měsíc pro neziskový sektor pořádala a zaštítila, přijala místostarostka Prachatic paní Hana Rabenhauptová se zástupci tamních neziskových organizací.

Měsíc pro neziskový sektor, který probíhal v Třeboni po celý měsíc říjen a kde měly místní neziskové organizace příležitost prezentovat svoji činnost veřejnosti, byla z Prachaticemi úzce spjata. V letošním roce se pořadatel rozhodl rozšířit celou kampaň a propojit spolupráci s podobným jihočeským městem. Vybrány byly právě Prachatice, kde ve stejném termínu probíhala podobná akce a záměrem bylo navázání spolupráce a výměna zkušeností na poli neziskového sektoru.
 
Delegaci uvítala místostarostka Třeboně paní Anna Kahounová a provedla návštěvu po nově zrekonstruované budově Městského úřadu v Třeboni. Čas si našel také starosta města PaeDr. Jan Váňa a přijal návštěvu ve své kanceláři.
 
Následně prachatičtí navštívili Lékařskou službu první pomoci v Třeboni o.p.s., jako jednu z organizací, která se zúčastnila kampaně a prohlédli její novou ordinaci. Vedoucí sestrou p. Novákovou jim byl vysvětlen chod celé ordinace a nabídnuto změření krevního tlaku a cukru v krvi.
 
Dalším bodem programu byla návštěva Lázní Aurora. Vedoucí Wellness centra ing. Jáchim ukázal přítomným celý lázeňský bazénový komplex.
V 17.hodin se pak delegace přemístila do salónku restaurace Harmonie v Lázních Aurora, kde se setkala se zástupci místních neziskových organizací a zúčastnila se slavnostního předání výtěžku z benefiční aukce.
 
 
 
                                      
 
 
 

Kontakty

 

Palackého nám. 106/I
379 01 Třeboň